Bloemisten in het Verenigd Koninkrijk
De open kaart bevat 20.247 geopende plekken in de categorie bloemisten in 135 graafschappen van het Verenigd Koninkrijk (Overture, augustus 2026). 15.481 publiceren een website en 18.146 een telefoonnummer. Bereikbaar betekent dat een plek minstens één manier van contact heeft gepubliceerd. De tellingen gelden per branche; een plek met twee branches telt in beide mee.
Bloemisten, graafschap voor graafschap
| Waar | Op de kaart | Website | Telefoon | Social-mediapagina | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kent | 690 | 77% | 88% | 80% | 58% |
| Essex | 644 | 80% | 90% | 78% | 57% |
| Hampshire | 644 | 82% | 88% | 77% | 59% |
| Lancashire | 571 | 75% | 91% | 87% | 64% |
| Devon | 536 | 79% | 90% | 88% | 68% |
| Norfolk | 517 | 78% | 91% | 86% | 64% |
| Derbyshire | 511 | 72% | 88% | 84% | 61% |
| Cornwall | 487 | 74% | 91% | 91% | 68% |
| North Yorkshire | 447 | 75% | 91% | 90% | 62% |
| Hertfordshire | 399 | 81% | 90% | 72% | 53% |
| Surrey | 398 | 83% | 91% | 69% | 48% |
| Suffolk | 394 | 78% | 90% | 85% | 67% |
| Lincolnshire | 385 | 73% | 87% | 82% | 61% |
| West Sussex | 375 | 84% | 90% | 80% | 61% |
| Staffordshire | 363 | 76% | 90% | 82% | 64% |
| Gloucestershire | 358 | 78% | 91% | 83% | 64% |
| Somerset | 346 | 82% | 89% | 87% | 65% |
| Nottinghamshire | 336 | 78% | 87% | 86% | 62% |
| East Sussex | 318 | 79% | 91% | 83% | 61% |
| Leicestershire | 284 | 74% | 88% | 81% | 63% |
| City of Edinburgh | 283 | 85% | 91% | 80% | 59% |
| Dorset | 283 | 78% | 93% | 86% | 64% |
| Warwickshire | 281 | 82% | 93% | 84% | 59% |
| Cambridgeshire | 277 | 82% | 88% | 82% | 64% |
| Worcestershire | 264 | 78% | 89% | 83% | 61% |
| Oxfordshire | 256 | 78% | 91% | 80% | 59% |
| Wiltshire | 247 | 80% | 86% | 86% | 64% |
| Highland | 246 | 70% | 90% | 93% | 72% |
| Glasgow City | 227 | 78% | 88% | 79% | 54% |
| Buckinghamshire | 224 | 88% | 93% | 78% | 63% |
| County Durham | 220 | 61% | 84% | 84% | 51% |
| Shropshire | 196 | 79% | 91% | 86% | 63% |
| Cheshire East | 189 | 84% | 91% | 82% | 59% |
| East Riding of Yorkshire | 184 | 73% | 89% | 89% | 65% |
| Northumberland | 184 | 73% | 90% | 89% | 63% |
| Brighton and Hove | 180 | 85% | 91% | 86% | 63% |
| Fife | 180 | 73% | 89% | 86% | 63% |
| West Northamptonshire | 171 | 74% | 89% | 80% | 63% |
| Cheshire West and Chester | 163 | 82% | 91% | 85% | 60% |
| City of Bristol | 163 | 84% | 92% | 78% | 55% |
| Aberdeenshire | 151 | 64% | 88% | 84% | 63% |
| Bournemouth, Christchurch and Poole | 148 | 80% | 93% | 76% | 53% |
| North Northamptonshire | 147 | 82% | 89% | 84% | 61% |
| Isle of Wight | 140 | 78% | 91% | 91% | 73% |
| Pembrokeshire | 127 | 60% | 94% | 90% | 66% |
| York | 125 | 82% | 90% | 85% | 62% |
| Argyll and Bute | 116 | 71% | 91% | 93% | 70% |
| Gwynedd | 115 | 63% | 87% | 93% | 62% |
| Powys | 115 | 72% | 92% | 90% | 63% |
| Cardiff | 114 | 77% | 82% | 83% | 52% |
| South Lanarkshire | 114 | 69% | 93% | 78% | 53% |
| Central Bedfordshire | 112 | 84% | 91% | 82% | 58% |
| Conwy | 112 | 79% | 93% | 92% | 67% |
| Dumfries and Galloway | 112 | 75% | 90% | 88% | 58% |
| Swansea | 111 | 67% | 89% | 83% | 56% |
| Herefordshire | 109 | 82% | 90% | 92% | 65% |
| Carmarthenshire | 107 | 74% | 92% | 86% | 64% |
| Rhondda Cynon Taf | 106 | 66% | 90% | 92% | 51% |
| Stoke-on-Trent | 106 | 64% | 91% | 87% | 55% |
| Medway | 104 | 81% | 90% | 69% | 54% |
| Bath and North East Somerset | 100 | 84% | 94% | 84% | 56% |
| Perth and Kinross | 100 | 74% | 94% | 89% | 64% |
| Warrington | 99 | 77% | 88% | 82% | 59% |
| North Lanarkshire | 98 | 70% | 88% | 73% | 55% |
| Plymouth | 97 | 74% | 87% | 87% | 65% |
| City of Nottingham | 94 | 78% | 85% | 79% | 51% |
| South Gloucestershire | 94 | 76% | 86% | 76% | 54% |
| Southend-on-Sea | 94 | 80% | 93% | 79% | 55% |
| Torbay | 94 | 66% | 93% | 84% | 50% |
| Blackpool | 93 | 63% | 83% | 88% | 59% |
| City of Milton Keynes | 92 | 84% | 90% | 67% | 50% |
| Scottish Borders | 90 | 77% | 88% | 92% | 74% |
| City of Leicester | 88 | 80% | 94% | 86% | 52% |
| North Somerset | 88 | 70% | 88% | 80% | 61% |
| Angus | 86 | 53% | 90% | 86% | 71% |
| Kingston upon Hull | 85 | 61% | 79% | 81% | 55% |
| Vale of Glamorgan | 85 | 79% | 87% | 82% | 56% |
| Aberdeen City | 82 | 79% | 91% | 82% | 60% |
| North East Lincolnshire | 80 | 64% | 84% | 84% | 51% |
| Stirling | 80 | 74% | 96% | 91% | 61% |
| Monmouthshire | 79 | 77% | 90% | 81% | 63% |
| Telford and Wrekin | 77 | 73% | 82% | 83% | 61% |
| North Lincolnshire | 76 | 74% | 83% | 88% | 70% |
| Portsmouth | 73 | 67% | 88% | 82% | 58% |
| South Ayrshire | 73 | 68% | 90% | 86% | 63% |
| Swindon | 72 | 85% | 94% | 63% | 46% |
| Falkirk | 71 | 75% | 89% | 82% | 65% |
| North Ayrshire | 70 | 63% | 90% | 90% | 70% |
| Ceredigion | 69 | 71% | 96% | 94% | 67% |
| East Lothian | 69 | 81% | 93% | 86% | 74% |
| Windsor and Maidenhead | 69 | 86% | 90% | 71% | 51% |
| Stockton-on-Tees | 68 | 66% | 90% | 81% | 51% |
| Renfrewshire | 67 | 73% | 88% | 78% | 61% |
| West Berkshire | 66 | 86% | 95% | 73% | 50% |
| East Ayrshire | 64 | 63% | 89% | 84% | 59% |
| Bridgend | 63 | 73% | 86% | 81% | 52% |
| Denbighshire | 59 | 75% | 92% | 92% | 68% |
| West Lothian | 59 | 80% | 92% | 75% | 56% |
| Neath Port Talbot | 58 | 66% | 97% | 93% | 59% |
| Thurrock | 56 | 73% | 86% | 80% | 55% |
| Bedford | 55 | 82% | 95% | 76% | 60% |
| Isle of Anglesey | 55 | 82% | 95% | 93% | 69% |
| Dundee City | 53 | 66% | 81% | 79% | 62% |
| Flintshire | 51 | 76% | 90% | 86% | 65% |
| City of Peterborough | 50 | 70% | 82% | 74% | 56% |
| Redcar and Cleveland | 50 | 64% | 94% | 76% | 58% |
| Moray | 49 | 67% | 86% | 90% | 73% |
| Middlesbrough | 47 | 74% | 91% | 81% | 55% |
| Blackburn with Darwen | 45 | 80% | 93% | 82% | 56% |
| Caerphilly | 45 | 64% | 89% | 80% | 49% |
| City of London | 45 | 89% | 89% | 89% | 60% |
| Newport | 45 | 71% | 84% | 82% | 60% |
| Darlington | 43 | 79% | 86% | 81% | 49% |
| Reading | 43 | 79% | 91% | 84% | 51% |
| Halton | 42 | 67% | 86% | 81% | 55% |
| Wokingham | 40 | 83% | 93% | 68% | 55% |
| Wrexham | 38 | 66% | 89% | 89% | 61% |
| Bracknell Forest | 34 | 88% | 88% | 85% | 71% |
| East Dunbartonshire | 33 | 61% | 91% | 73% | 61% |
| Na h-Eileanan Siar | 32 | 69% | 94% | 97% | 72% |
| West Dunbartonshire | 31 | 68% | 74% | 87% | 55% |
| Hartlepool | 30 | 70% | 80% | 73% | 57% |
| Inverclyde | 29 | 62% | 83% | 76% | 45% |
| Blaenau Gwent | 28 | 64% | 68% | 86% | 64% |
| Orkney Islands | 28 | 71% | 93% | 96% | 75% |
| East Renfrewshire | 27 | 70% | 85% | 89% | 59% |
| Luton | 26 | 69% | 96% | 65% | 50% |
| Midlothian | 26 | 62% | 88% | 77% | 46% |
| Torfaen | 26 | 58% | 92% | 77% | 38% |
| Clackmannanshire | 25 | 80% | 88% | 76% | 64% |
| Rutland | 25 | 76% | 88% | 84% | 60% |
| Slough | 21 | 76% | 100% | 71% | 38% |
| Merthyr Tydfil | 18 | 61% | 94% | 78% | 44% |
| Shetland Islands | 15 | 67% | 87% | 100% | 60% |
| Isles of Scilly | 8 | 100% | 88% | 75% | 50% |
Bron: Overture Places, release augustus 2026. Plekken die Overture als gesloten vermeldt, worden niet meegeteld.
Krijg de lijst, niet alleen het getal
VEII vindt bloemisten in het Verenigd Koninkrijk op dezelfde kaart, leest hun websites om de mensen erachter te vinden, controleert de adressen die het vindt en houdt de markt in de gaten, zodat je weet wat er verandert. Gratis om te beginnen.
Vind ze met VEII