Pubs in het Verenigd Koninkrijk
De open kaart bevat 43.266 geopende plekken in de categorie pubs in 135 graafschappen van het Verenigd Koninkrijk (Overture, augustus 2026). 34.441 publiceren een website en 38.236 een telefoonnummer. Bereikbaar betekent dat een plek minstens één manier van contact heeft gepubliceerd. De tellingen gelden per branche; een plek met twee branches telt in beide mee.
Pubs, graafschap voor graafschap
| Waar | Op de kaart | Website | Telefoon | Social-mediapagina | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kent | 1.532 | 83% | 89% | 91% | 56% |
| Derbyshire | 1.355 | 77% | 89% | 94% | 53% |
| Lancashire | 1.342 | 74% | 88% | 94% | 48% |
| Hampshire | 1.340 | 85% | 89% | 91% | 59% |
| Devon | 1.141 | 81% | 86% | 94% | 57% |
| Essex | 1.120 | 83% | 91% | 93% | 54% |
| North Yorkshire | 1.110 | 81% | 90% | 95% | 57% |
| Staffordshire | 1.026 | 81% | 90% | 91% | 53% |
| Norfolk | 990 | 80% | 88% | 93% | 56% |
| Lincolnshire | 899 | 77% | 89% | 94% | 51% |
| Hertfordshire | 866 | 87% | 92% | 93% | 56% |
| Surrey | 844 | 87% | 90% | 89% | 57% |
| Cornwall | 813 | 82% | 88% | 95% | 60% |
| Oxfordshire | 812 | 86% | 89% | 94% | 61% |
| Nottinghamshire | 806 | 80% | 87% | 92% | 53% |
| Suffolk | 777 | 81% | 88% | 94% | 58% |
| Leicestershire | 725 | 83% | 88% | 93% | 58% |
| West Sussex | 720 | 85% | 90% | 92% | 59% |
| Somerset | 699 | 84% | 90% | 94% | 62% |
| Warwickshire | 694 | 82% | 90% | 90% | 55% |
| Gloucestershire | 678 | 83% | 90% | 92% | 60% |
| Worcestershire | 663 | 84% | 90% | 92% | 56% |
| Cambridgeshire | 594 | 87% | 90% | 94% | 60% |
| Wiltshire | 585 | 85% | 92% | 91% | 61% |
| Glasgow City | 564 | 79% | 87% | 95% | 45% |
| County Durham | 545 | 73% | 87% | 97% | 44% |
| City of Edinburgh | 544 | 81% | 87% | 94% | 51% |
| East Sussex | 527 | 86% | 91% | 93% | 58% |
| Dorset | 504 | 86% | 89% | 94% | 64% |
| Shropshire | 502 | 80% | 91% | 95% | 58% |
| Buckinghamshire | 493 | 89% | 90% | 92% | 61% |
| Cheshire East | 464 | 84% | 91% | 90% | 57% |
| City of Bristol | 454 | 81% | 89% | 96% | 53% |
| Northumberland | 446 | 74% | 83% | 96% | 47% |
| East Riding of Yorkshire | 427 | 76% | 86% | 92% | 52% |
| Cheshire West and Chester | 397 | 82% | 90% | 89% | 54% |
| Brighton and Hove | 384 | 83% | 91% | 92% | 58% |
| West Northamptonshire | 373 | 85% | 90% | 94% | 60% |
| Highland | 284 | 66% | 74% | 97% | 45% |
| Cardiff | 278 | 83% | 83% | 91% | 50% |
| Fife | 272 | 74% | 87% | 97% | 46% |
| Herefordshire | 271 | 82% | 91% | 93% | 58% |
| Kingston upon Hull | 267 | 70% | 85% | 94% | 42% |
| York | 267 | 83% | 88% | 93% | 54% |
| City of Nottingham | 258 | 80% | 88% | 91% | 49% |
| Bournemouth, Christchurch and Poole | 257 | 83% | 87% | 92% | 52% |
| Powys | 254 | 73% | 88% | 98% | 58% |
| North Northamptonshire | 253 | 75% | 86% | 93% | 52% |
| Rhondda Cynon Taf | 253 | 58% | 84% | 96% | 33% |
| Carmarthenshire | 251 | 68% | 91% | 96% | 49% |
| City of London | 251 | 91% | 91% | 87% | 51% |
| Swansea | 246 | 73% | 87% | 96% | 44% |
| Pembrokeshire | 245 | 76% | 88% | 98% | 52% |
| Central Bedfordshire | 243 | 82% | 92% | 92% | 59% |
| Bath and North East Somerset | 240 | 86% | 89% | 90% | 60% |
| Gwynedd | 235 | 73% | 82% | 95% | 49% |
| Portsmouth | 234 | 76% | 84% | 95% | 44% |
| Stoke-on-Trent | 233 | 70% | 84% | 93% | 36% |
| Blackpool | 216 | 69% | 85% | 94% | 41% |
| North Lanarkshire | 208 | 71% | 81% | 95% | 31% |
| Plymouth | 206 | 67% | 90% | 93% | 44% |
| South Gloucestershire | 204 | 85% | 89% | 92% | 59% |
| South Lanarkshire | 194 | 66% | 85% | 96% | 33% |
| North Somerset | 188 | 85% | 92% | 95% | 62% |
| Dumfries and Galloway | 186 | 75% | 88% | 98% | 44% |
| Conwy | 182 | 76% | 86% | 97% | 48% |
| Aberdeen City | 180 | 80% | 88% | 96% | 53% |
| City of Leicester | 179 | 82% | 91% | 96% | 52% |
| Warrington | 179 | 80% | 89% | 96% | 59% |
| Telford and Wrekin | 178 | 80% | 89% | 94% | 47% |
| Flintshire | 176 | 78% | 90% | 90% | 40% |
| Medway | 175 | 78% | 86% | 91% | 46% |
| Aberdeenshire | 172 | 72% | 86% | 97% | 45% |
| Isle of Wight | 172 | 83% | 92% | 97% | 60% |
| Stockton-on-Tees | 172 | 67% | 81% | 94% | 42% |
| West Berkshire | 170 | 85% | 89% | 91% | 58% |
| Caerphilly | 168 | 64% | 88% | 92% | 30% |
| Swindon | 162 | 84% | 85% | 94% | 52% |
| Denbighshire | 161 | 70% | 88% | 95% | 51% |
| Wrexham | 161 | 73% | 84% | 96% | 47% |
| Windsor and Maidenhead | 158 | 84% | 89% | 91% | 51% |
| Dundee City | 154 | 71% | 88% | 97% | 44% |
| North Lincolnshire | 154 | 75% | 86% | 96% | 55% |
| City of Milton Keynes | 153 | 80% | 87% | 92% | 53% |
| Bridgend | 152 | 68% | 86% | 94% | 43% |
| Torbay | 149 | 77% | 88% | 95% | 53% |
| Monmouthshire | 145 | 75% | 92% | 93% | 59% |
| Redcar and Cleveland | 142 | 65% | 89% | 92% | 37% |
| Argyll and Bute | 136 | 71% | 80% | 99% | 51% |
| Reading | 136 | 84% | 87% | 86% | 43% |
| Vale of Glamorgan | 136 | 79% | 85% | 93% | 53% |
| Perth and Kinross | 133 | 65% | 85% | 97% | 43% |
| Bedford | 132 | 85% | 95% | 92% | 54% |
| Neath Port Talbot | 132 | 71% | 86% | 95% | 30% |
| Scottish Borders | 127 | 71% | 83% | 95% | 42% |
| North East Lincolnshire | 126 | 81% | 90% | 93% | 39% |
| Darlington | 125 | 70% | 88% | 93% | 45% |
| Blackburn with Darwen | 124 | 75% | 90% | 94% | 48% |
| Newport | 124 | 74% | 89% | 91% | 48% |
| Ceredigion | 123 | 72% | 89% | 96% | 48% |
| Renfrewshire | 120 | 78% | 90% | 94% | 42% |
| City of Peterborough | 119 | 78% | 84% | 89% | 52% |
| Southend-on-Sea | 119 | 75% | 87% | 94% | 43% |
| Isle of Anglesey | 116 | 76% | 86% | 97% | 49% |
| North Ayrshire | 116 | 70% | 88% | 97% | 38% |
| Stirling | 108 | 71% | 79% | 94% | 56% |
| South Ayrshire | 106 | 68% | 80% | 96% | 33% |
| Falkirk | 102 | 75% | 86% | 92% | 37% |
| Middlesbrough | 101 | 74% | 85% | 92% | 41% |
| Halton | 99 | 71% | 90% | 93% | 39% |
| Wokingham | 99 | 84% | 86% | 93% | 63% |
| Angus | 98 | 66% | 88% | 97% | 44% |
| West Lothian | 98 | 74% | 89% | 96% | 48% |
| Hartlepool | 97 | 66% | 86% | 98% | 43% |
| East Ayrshire | 96 | 69% | 90% | 96% | 28% |
| Moray | 93 | 67% | 85% | 98% | 43% |
| Blaenau Gwent | 80 | 56% | 89% | 98% | 21% |
| Luton | 78 | 76% | 88% | 90% | 42% |
| Merthyr Tydfil | 78 | 60% | 87% | 99% | 22% |
| West Dunbartonshire | 74 | 70% | 86% | 96% | 51% |
| East Lothian | 73 | 78% | 88% | 92% | 38% |
| Thurrock | 72 | 78% | 85% | 94% | 49% |
| Torfaen | 69 | 74% | 94% | 96% | 48% |
| Rutland | 65 | 89% | 95% | 88% | 54% |
| Bracknell Forest | 64 | 88% | 89% | 84% | 61% |
| Midlothian | 52 | 77% | 92% | 98% | 62% |
| Inverclyde | 44 | 68% | 84% | 93% | 30% |
| Clackmannanshire | 42 | 74% | 83% | 93% | 29% |
| East Dunbartonshire | 40 | 73% | 73% | 90% | 45% |
| Slough | 39 | 72% | 82% | 97% | 41% |
| East Renfrewshire | 37 | 62% | 81% | 92% | 38% |
| Na h-Eileanan Siar | 27 | 59% | 78% | 100% | 33% |
| Shetland Islands | 20 | 80% | 90% | 90% | 50% |
| Orkney Islands | 18 | 67% | 83% | 94% | 50% |
| Isles of Scilly | 10 | 70% | 80% | 90% | 50% |
Bron: Overture Places, release augustus 2026. Plekken die Overture als gesloten vermeldt, worden niet meegeteld.
Krijg de lijst, niet alleen het getal
VEII vindt pubs in het Verenigd Koninkrijk op dezelfde kaart, leest hun websites om de mensen erachter te vinden, controleert de adressen die het vindt en houdt de markt in de gaten, zodat je weet wat er verandert. Gratis om te beginnen.
Vind ze met VEIIAlle markten
IT- en softwarebedrijvenCafés en barsRestaurantsKappersSchoonheidssalonsIJzerwarenwinkelsKliniekenAutogaragesHotelsSupermarktenBouwbedrijvenTimmerbedrijvenMakelaarsElektronicawinkelsKledingwinkelsScholenPensionsSportscholenFastfoodrestaurantsMeubelwinkelsSportcentraLogistieke bedrijvenBureausProductiebedrijven