Makelaars in het Verenigd Koninkrijk
De open kaart bevat 44.051 geopende plekken in de categorie makelaars in 135 graafschappen van het Verenigd Koninkrijk (Overture, augustus 2026). 39.765 publiceren een website en 42.396 een telefoonnummer. Bereikbaar betekent dat een plek minstens één manier van contact heeft gepubliceerd. De tellingen gelden per branche; een plek met twee branches telt in beide mee.
Makelaars, graafschap voor graafschap
| Waar | Op de kaart | Website | Telefoon | Social-mediapagina | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kent | 1.754 | 92% | 98% | 40% | 30% |
| Hampshire | 1.716 | 91% | 97% | 41% | 28% |
| Essex | 1.634 | 92% | 98% | 41% | 31% |
| Surrey | 1.592 | 93% | 98% | 35% | 25% |
| Hertfordshire | 1.496 | 92% | 98% | 40% | 28% |
| Lancashire | 1.117 | 88% | 96% | 48% | 34% |
| West Sussex | 1.097 | 92% | 98% | 35% | 24% |
| Devon | 1.004 | 91% | 96% | 43% | 29% |
| Norfolk | 904 | 90% | 96% | 42% | 31% |
| Derbyshire | 883 | 90% | 96% | 41% | 27% |
| Oxfordshire | 832 | 91% | 97% | 40% | 28% |
| Gloucestershire | 754 | 92% | 97% | 38% | 27% |
| Suffolk | 751 | 90% | 96% | 42% | 30% |
| Glasgow City | 723 | 92% | 95% | 49% | 34% |
| Cornwall | 716 | 89% | 94% | 52% | 36% |
| Cambridgeshire | 712 | 90% | 96% | 37% | 26% |
| Leicestershire | 699 | 92% | 97% | 40% | 29% |
| City of Edinburgh | 689 | 92% | 97% | 41% | 29% |
| Staffordshire | 689 | 89% | 96% | 42% | 31% |
| Lincolnshire | 664 | 89% | 96% | 50% | 39% |
| North Yorkshire | 661 | 89% | 95% | 46% | 32% |
| Buckinghamshire | 658 | 92% | 97% | 37% | 26% |
| Nottinghamshire | 658 | 90% | 97% | 45% | 33% |
| Warwickshire | 655 | 92% | 96% | 41% | 30% |
| Somerset | 606 | 92% | 96% | 36% | 26% |
| East Sussex | 598 | 92% | 96% | 45% | 34% |
| Worcestershire | 596 | 90% | 95% | 42% | 28% |
| Bournemouth, Christchurch and Poole | 574 | 93% | 98% | 46% | 36% |
| City of Bristol | 535 | 91% | 97% | 38% | 27% |
| Cheshire East | 504 | 93% | 97% | 44% | 32% |
| City of London | 480 | 90% | 94% | 55% | 34% |
| Brighton and Hove | 452 | 92% | 96% | 45% | 31% |
| Wiltshire | 446 | 91% | 94% | 44% | 31% |
| Cardiff | 440 | 93% | 97% | 45% | 30% |
| Dorset | 440 | 92% | 97% | 44% | 31% |
| West Northamptonshire | 426 | 87% | 96% | 39% | 27% |
| City of Milton Keynes | 397 | 93% | 96% | 42% | 30% |
| Cheshire West and Chester | 394 | 91% | 97% | 44% | 34% |
| County Durham | 380 | 87% | 94% | 44% | 29% |
| City of Leicester | 342 | 91% | 98% | 50% | 37% |
| East Riding of Yorkshire | 336 | 89% | 96% | 45% | 35% |
| City of Nottingham | 331 | 91% | 97% | 47% | 33% |
| Northumberland | 313 | 86% | 93% | 48% | 29% |
| North Northamptonshire | 309 | 86% | 94% | 47% | 33% |
| Shropshire | 309 | 92% | 97% | 37% | 26% |
| Plymouth | 281 | 90% | 95% | 49% | 39% |
| Central Bedfordshire | 276 | 91% | 97% | 38% | 29% |
| Fife | 258 | 88% | 93% | 49% | 36% |
| Bath and North East Somerset | 257 | 92% | 98% | 37% | 27% |
| Highland | 254 | 84% | 90% | 54% | 37% |
| South Gloucestershire | 254 | 92% | 95% | 37% | 26% |
| Medway | 251 | 91% | 97% | 41% | 33% |
| Windsor and Maidenhead | 239 | 95% | 97% | 42% | 28% |
| York | 231 | 90% | 95% | 40% | 27% |
| Kingston upon Hull | 225 | 85% | 95% | 51% | 33% |
| Southend-on-Sea | 225 | 92% | 98% | 45% | 39% |
| Luton | 222 | 90% | 98% | 47% | 34% |
| Warrington | 221 | 91% | 99% | 41% | 31% |
| City of Peterborough | 215 | 85% | 95% | 48% | 29% |
| North Somerset | 215 | 88% | 97% | 38% | 26% |
| South Lanarkshire | 213 | 85% | 94% | 51% | 33% |
| Aberdeen City | 206 | 86% | 92% | 46% | 32% |
| Reading | 203 | 89% | 95% | 41% | 30% |
| Swansea | 203 | 88% | 96% | 51% | 38% |
| Portsmouth | 200 | 89% | 99% | 43% | 31% |
| Swindon | 199 | 87% | 94% | 42% | 25% |
| West Berkshire | 199 | 91% | 97% | 33% | 22% |
| Bedford | 192 | 90% | 95% | 40% | 31% |
| Herefordshire | 186 | 90% | 95% | 45% | 28% |
| North Lanarkshire | 179 | 87% | 96% | 40% | 27% |
| Stoke-on-Trent | 175 | 89% | 98% | 53% | 41% |
| Torbay | 173 | 94% | 97% | 43% | 33% |
| Wokingham | 173 | 88% | 95% | 41% | 28% |
| Stockton-on-Tees | 171 | 91% | 96% | 42% | 25% |
| Renfrewshire | 159 | 89% | 97% | 36% | 27% |
| Telford and Wrekin | 151 | 92% | 96% | 44% | 32% |
| Isle of Wight | 150 | 91% | 95% | 45% | 31% |
| Perth and Kinross | 149 | 87% | 93% | 56% | 32% |
| Dundee City | 146 | 88% | 91% | 54% | 37% |
| Aberdeenshire | 144 | 81% | 92% | 55% | 39% |
| Blackpool | 141 | 82% | 96% | 51% | 36% |
| West Lothian | 137 | 90% | 96% | 47% | 37% |
| Rhondda Cynon Taf | 129 | 82% | 95% | 46% | 36% |
| Slough | 124 | 90% | 98% | 45% | 33% |
| Pembrokeshire | 122 | 94% | 93% | 48% | 39% |
| Carmarthenshire | 121 | 88% | 98% | 62% | 49% |
| Darlington | 121 | 91% | 96% | 42% | 26% |
| Vale of Glamorgan | 119 | 86% | 94% | 39% | 28% |
| Gwynedd | 118 | 86% | 92% | 58% | 38% |
| Middlesbrough | 116 | 86% | 98% | 53% | 41% |
| Thurrock | 116 | 93% | 97% | 45% | 34% |
| Bracknell Forest | 115 | 94% | 97% | 34% | 23% |
| Newport | 113 | 82% | 93% | 51% | 33% |
| Stirling | 112 | 91% | 96% | 46% | 41% |
| North East Lincolnshire | 111 | 83% | 92% | 50% | 32% |
| Scottish Borders | 108 | 89% | 95% | 49% | 39% |
| North Lincolnshire | 106 | 91% | 96% | 53% | 34% |
| Blackburn with Darwen | 102 | 89% | 97% | 47% | 35% |
| Monmouthshire | 102 | 88% | 96% | 43% | 30% |
| South Ayrshire | 102 | 90% | 97% | 43% | 29% |
| Conwy | 101 | 89% | 96% | 52% | 39% |
| Powys | 99 | 85% | 94% | 53% | 35% |
| Flintshire | 97 | 85% | 98% | 38% | 29% |
| Denbighshire | 96 | 86% | 98% | 46% | 38% |
| North Ayrshire | 95 | 91% | 98% | 53% | 43% |
| Redcar and Cleveland | 94 | 88% | 93% | 41% | 32% |
| Wrexham | 93 | 89% | 98% | 47% | 34% |
| Argyll and Bute | 92 | 84% | 91% | 52% | 35% |
| Dumfries and Galloway | 90 | 87% | 92% | 60% | 40% |
| Caerphilly | 88 | 88% | 98% | 50% | 38% |
| Falkirk | 86 | 90% | 98% | 57% | 43% |
| Bridgend | 85 | 89% | 94% | 48% | 33% |
| East Lothian | 79 | 90% | 94% | 41% | 24% |
| Halton | 76 | 84% | 95% | 43% | 21% |
| Midlothian | 71 | 90% | 94% | 39% | 25% |
| Hartlepool | 70 | 86% | 96% | 49% | 39% |
| Ceredigion | 68 | 87% | 94% | 53% | 40% |
| Moray | 65 | 86% | 97% | 49% | 37% |
| East Ayrshire | 61 | 89% | 95% | 36% | 26% |
| Torfaen | 61 | 89% | 95% | 44% | 33% |
| Neath Port Talbot | 60 | 77% | 92% | 47% | 32% |
| Angus | 59 | 81% | 90% | 63% | 44% |
| East Renfrewshire | 58 | 91% | 100% | 48% | 40% |
| Inverclyde | 58 | 79% | 97% | 53% | 41% |
| Rutland | 52 | 90% | 92% | 40% | 27% |
| Isle of Anglesey | 48 | 81% | 92% | 56% | 27% |
| West Dunbartonshire | 48 | 85% | 96% | 56% | 38% |
| East Dunbartonshire | 47 | 94% | 96% | 55% | 43% |
| Clackmannanshire | 40 | 78% | 93% | 40% | 20% |
| Blaenau Gwent | 35 | 94% | 100% | 40% | 34% |
| Na h-Eileanan Siar | 26 | 88% | 96% | 77% | 69% |
| Merthyr Tydfil | 18 | 83% | 83% | 61% | 50% |
| Orkney Islands | 17 | 76% | 100% | 65% | 59% |
| Shetland Islands | 17 | 59% | 82% | 59% | 41% |
| Isles of Scilly | 5 | 100% | 100% | 40% | 40% |
Bron: Overture Places, release augustus 2026. Plekken die Overture als gesloten vermeldt, worden niet meegeteld.
Krijg de lijst, niet alleen het getal
VEII vindt makelaars in het Verenigd Koninkrijk op dezelfde kaart, leest hun websites om de mensen erachter te vinden, controleert de adressen die het vindt en houdt de markt in de gaten, zodat je weet wat er verandert. Gratis om te beginnen.
Vind ze met VEIIAlle markten
IT- en softwarebedrijvenCafés en barsRestaurantsKappersSchoonheidssalonsIJzerwarenwinkelsKliniekenAutogaragesHotelsSupermarktenBouwbedrijvenTimmerbedrijvenPubsElektronicawinkelsKledingwinkelsScholenPensionsSportscholenFastfoodrestaurantsMeubelwinkelsSportcentraLogistieke bedrijvenBureausProductiebedrijven