Timmerbedrijven in het Verenigd Koninkrijk
De open kaart bevat 45.931 geopende plekken in de categorie timmerbedrijven in 135 graafschappen van het Verenigd Koninkrijk (Overture, augustus 2026). 39.731 publiceren een website en 45.691 een telefoonnummer. Bereikbaar betekent dat een plek minstens één manier van contact heeft gepubliceerd. De tellingen gelden per branche; een plek met twee branches telt in beide mee.
Timmerbedrijven, graafschap voor graafschap
| Waar | Op de kaart | Website | Telefoon | Social-mediapagina | |
|---|---|---|---|---|---|
| Essex | 2.053 | 89% | 100% | 65% | 52% |
| Kent | 1.873 | 88% | 100% | 62% | 49% |
| Hampshire | 1.816 | 89% | 100% | 67% | 55% |
| Surrey | 1.516 | 91% | 99% | 60% | 49% |
| Hertfordshire | 1.451 | 90% | 99% | 60% | 48% |
| Lancashire | 1.378 | 84% | 100% | 68% | 53% |
| West Sussex | 1.080 | 89% | 100% | 65% | 53% |
| Derbyshire | 1.077 | 85% | 100% | 65% | 48% |
| Norfolk | 986 | 86% | 100% | 69% | 56% |
| Devon | 982 | 87% | 100% | 66% | 53% |
| Staffordshire | 862 | 87% | 99% | 68% | 53% |
| Suffolk | 846 | 85% | 100% | 65% | 51% |
| Nottinghamshire | 844 | 86% | 100% | 69% | 55% |
| Lincolnshire | 808 | 82% | 99% | 71% | 56% |
| Gloucestershire | 757 | 90% | 100% | 66% | 54% |
| Oxfordshire | 749 | 89% | 100% | 62% | 50% |
| Somerset | 741 | 88% | 100% | 64% | 51% |
| Leicestershire | 737 | 85% | 99% | 63% | 50% |
| East Sussex | 733 | 87% | 99% | 65% | 51% |
| Worcestershire | 719 | 90% | 100% | 66% | 54% |
| Cambridgeshire | 710 | 88% | 99% | 67% | 55% |
| Cornwall | 710 | 85% | 100% | 73% | 60% |
| North Yorkshire | 705 | 86% | 100% | 71% | 61% |
| Buckinghamshire | 657 | 89% | 100% | 60% | 51% |
| Warwickshire | 582 | 87% | 99% | 66% | 52% |
| Wiltshire | 564 | 85% | 100% | 64% | 51% |
| Bournemouth, Christchurch and Poole | 525 | 90% | 100% | 69% | 56% |
| Dorset | 501 | 87% | 99% | 67% | 55% |
| West Northamptonshire | 465 | 89% | 100% | 65% | 51% |
| Glasgow City | 460 | 86% | 98% | 75% | 58% |
| Cheshire East | 446 | 86% | 100% | 67% | 53% |
| County Durham | 436 | 82% | 99% | 72% | 52% |
| City of Edinburgh | 414 | 92% | 100% | 66% | 51% |
| City of Bristol | 403 | 90% | 99% | 69% | 58% |
| Central Bedfordshire | 381 | 88% | 100% | 66% | 56% |
| Fife | 381 | 81% | 99% | 73% | 55% |
| North Northamptonshire | 348 | 85% | 99% | 69% | 57% |
| Shropshire | 345 | 86% | 99% | 71% | 55% |
| Cheshire West and Chester | 339 | 89% | 99% | 66% | 51% |
| East Riding of Yorkshire | 329 | 82% | 100% | 71% | 56% |
| South Gloucestershire | 317 | 87% | 99% | 69% | 55% |
| Cardiff | 295 | 87% | 99% | 63% | 49% |
| Plymouth | 288 | 88% | 99% | 68% | 52% |
| Medway | 285 | 89% | 100% | 64% | 50% |
| Brighton and Hove | 283 | 89% | 99% | 60% | 50% |
| South Lanarkshire | 272 | 89% | 100% | 73% | 61% |
| North Somerset | 271 | 89% | 100% | 68% | 53% |
| Aberdeenshire | 264 | 79% | 99% | 76% | 60% |
| North Lanarkshire | 264 | 84% | 99% | 74% | 58% |
| Northumberland | 261 | 78% | 100% | 72% | 60% |
| Warrington | 258 | 88% | 99% | 67% | 48% |
| City of Milton Keynes | 254 | 90% | 99% | 67% | 51% |
| Herefordshire | 241 | 84% | 100% | 61% | 49% |
| Stoke-on-Trent | 237 | 84% | 99% | 71% | 57% |
| Highland | 234 | 79% | 100% | 71% | 59% |
| Kingston upon Hull | 234 | 83% | 100% | 75% | 62% |
| York | 232 | 84% | 100% | 71% | 56% |
| City of Nottingham | 223 | 87% | 100% | 65% | 51% |
| Wokingham | 219 | 86% | 100% | 58% | 45% |
| Portsmouth | 218 | 85% | 100% | 67% | 51% |
| Swindon | 218 | 85% | 99% | 60% | 50% |
| City of Leicester | 211 | 87% | 100% | 62% | 40% |
| West Berkshire | 204 | 90% | 100% | 65% | 51% |
| Bath and North East Somerset | 203 | 90% | 100% | 61% | 48% |
| Thurrock | 203 | 93% | 99% | 69% | 52% |
| Perth and Kinross | 200 | 82% | 100% | 78% | 62% |
| Southend-on-Sea | 196 | 85% | 100% | 61% | 47% |
| Swansea | 194 | 81% | 98% | 79% | 62% |
| Torbay | 193 | 85% | 99% | 67% | 52% |
| City of Peterborough | 187 | 90% | 99% | 63% | 50% |
| Luton | 180 | 89% | 99% | 59% | 43% |
| Stockton-on-Tees | 180 | 83% | 99% | 69% | 52% |
| Bedford | 179 | 88% | 99% | 65% | 51% |
| Reading | 179 | 91% | 99% | 59% | 46% |
| West Lothian | 179 | 89% | 99% | 70% | 58% |
| Aberdeen City | 178 | 89% | 98% | 69% | 54% |
| Caerphilly | 171 | 83% | 99% | 71% | 56% |
| Renfrewshire | 170 | 84% | 98% | 74% | 56% |
| Telford and Wrekin | 168 | 89% | 99% | 65% | 51% |
| Rhondda Cynon Taf | 167 | 84% | 99% | 70% | 48% |
| Carmarthenshire | 164 | 82% | 99% | 78% | 57% |
| Blackpool | 159 | 78% | 100% | 72% | 51% |
| Flintshire | 154 | 84% | 99% | 74% | 60% |
| North Lincolnshire | 153 | 78% | 99% | 74% | 57% |
| Isle of Wight | 148 | 89% | 100% | 72% | 57% |
| Windsor and Maidenhead | 148 | 91% | 100% | 61% | 51% |
| North East Lincolnshire | 146 | 82% | 100% | 76% | 60% |
| Newport | 134 | 84% | 100% | 64% | 52% |
| Bridgend | 132 | 80% | 98% | 78% | 61% |
| East Lothian | 132 | 81% | 98% | 73% | 60% |
| Darlington | 130 | 84% | 100% | 62% | 50% |
| Angus | 128 | 70% | 100% | 70% | 55% |
| Scottish Borders | 127 | 79% | 98% | 68% | 54% |
| Slough | 127 | 87% | 99% | 67% | 45% |
| Blackburn with Darwen | 126 | 82% | 100% | 77% | 52% |
| Falkirk | 126 | 79% | 99% | 75% | 53% |
| Bracknell Forest | 125 | 88% | 100% | 62% | 51% |
| Neath Port Talbot | 121 | 86% | 100% | 75% | 55% |
| Powys | 118 | 86% | 99% | 65% | 54% |
| Dundee City | 117 | 87% | 99% | 73% | 61% |
| Middlesbrough | 117 | 86% | 100% | 66% | 48% |
| Wrexham | 117 | 85% | 100% | 63% | 50% |
| Vale of Glamorgan | 116 | 86% | 98% | 67% | 57% |
| Pembrokeshire | 114 | 78% | 100% | 78% | 62% |
| Gwynedd | 109 | 73% | 98% | 75% | 63% |
| Conwy | 106 | 86% | 100% | 77% | 62% |
| Midlothian | 106 | 85% | 100% | 64% | 51% |
| Dumfries and Galloway | 105 | 73% | 99% | 78% | 59% |
| Stirling | 105 | 84% | 98% | 68% | 54% |
| Redcar and Cleveland | 101 | 85% | 100% | 66% | 47% |
| East Ayrshire | 100 | 77% | 100% | 73% | 57% |
| Halton | 100 | 86% | 98% | 64% | 47% |
| South Ayrshire | 98 | 83% | 100% | 77% | 61% |
| East Dunbartonshire | 93 | 87% | 98% | 73% | 65% |
| Moray | 91 | 79% | 98% | 81% | 62% |
| North Ayrshire | 88 | 74% | 99% | 82% | 64% |
| Torfaen | 87 | 82% | 100% | 68% | 56% |
| Denbighshire | 86 | 83% | 100% | 73% | 62% |
| Hartlepool | 73 | 81% | 99% | 84% | 62% |
| Monmouthshire | 69 | 83% | 97% | 61% | 49% |
| Argyll and Bute | 67 | 78% | 100% | 72% | 57% |
| City of London | 63 | 90% | 98% | 84% | 65% |
| East Renfrewshire | 62 | 79% | 100% | 73% | 60% |
| Isle of Anglesey | 61 | 72% | 100% | 79% | 57% |
| Ceredigion | 56 | 84% | 100% | 77% | 66% |
| West Dunbartonshire | 55 | 84% | 100% | 69% | 55% |
| Blaenau Gwent | 52 | 73% | 100% | 81% | 56% |
| Rutland | 40 | 85% | 100% | 63% | 48% |
| Inverclyde | 39 | 74% | 97% | 87% | 72% |
| Clackmannanshire | 38 | 68% | 100% | 68% | 50% |
| Merthyr Tydfil | 34 | 82% | 100% | 62% | 47% |
| Orkney Islands | 17 | 76% | 100% | 76% | 76% |
| Na h-Eileanan Siar | 16 | 88% | 100% | 88% | 81% |
| Shetland Islands | 14 | 64% | 100% | 71% | 64% |
| Isles of Scilly | 2 | 50% | 100% | 50% | 50% |
Bron: Overture Places, release augustus 2026. Plekken die Overture als gesloten vermeldt, worden niet meegeteld.
Krijg de lijst, niet alleen het getal
VEII vindt timmerbedrijven in het Verenigd Koninkrijk op dezelfde kaart, leest hun websites om de mensen erachter te vinden, controleert de adressen die het vindt en houdt de markt in de gaten, zodat je weet wat er verandert. Gratis om te beginnen.
Vind ze met VEIIAlle markten
IT- en softwarebedrijvenCafés en barsRestaurantsKappersSchoonheidssalonsIJzerwarenwinkelsKliniekenAutogaragesHotelsSupermarktenBouwbedrijvenMakelaarsPubsElektronicawinkelsKledingwinkelsScholenPensionsSportscholenFastfoodrestaurantsMeubelwinkelsSportcentraLogistieke bedrijvenBureausProductiebedrijven