Supermarkten in het Verenigd Koninkrijk
De open kaart bevat 53.542 geopende plekken in de categorie supermarkten in 135 graafschappen van het Verenigd Koninkrijk (Overture, augustus 2026). 43.563 publiceren een website en 44.872 een telefoonnummer. Bereikbaar betekent dat een plek minstens één manier van contact heeft gepubliceerd. De tellingen gelden per branche; een plek met twee branches telt in beide mee.
Supermarkten, graafschap voor graafschap
| Waar | Op de kaart | Website | Telefoon | Social-mediapagina | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kent | 1.812 | 81% | 83% | 67% | 21% |
| Hampshire | 1.766 | 86% | 85% | 70% | 24% |
| Essex | 1.584 | 85% | 83% | 64% | 20% |
| Lancashire | 1.563 | 80% | 87% | 71% | 21% |
| Derbyshire | 1.193 | 80% | 87% | 72% | 23% |
| Norfolk | 1.168 | 81% | 81% | 64% | 23% |
| Surrey | 1.144 | 85% | 85% | 65% | 24% |
| Hertfordshire | 1.077 | 83% | 85% | 71% | 21% |
| Devon | 1.027 | 84% | 86% | 70% | 26% |
| Glasgow City | 1.012 | 74% | 80% | 70% | 19% |
| Lincolnshire | 1.002 | 81% | 83% | 66% | 19% |
| Suffolk | 980 | 83% | 79% | 63% | 20% |
| Staffordshire | 951 | 78% | 83% | 71% | 22% |
| Nottinghamshire | 948 | 81% | 83% | 70% | 20% |
| West Sussex | 942 | 84% | 85% | 70% | 24% |
| Oxfordshire | 847 | 84% | 85% | 66% | 21% |
| Cornwall | 840 | 85% | 87% | 68% | 25% |
| Gloucestershire | 806 | 85% | 85% | 58% | 21% |
| Cambridgeshire | 781 | 85% | 84% | 68% | 25% |
| North Yorkshire | 771 | 83% | 87% | 71% | 24% |
| Leicestershire | 754 | 79% | 86% | 74% | 26% |
| Somerset | 708 | 87% | 86% | 68% | 26% |
| Warwickshire | 702 | 82% | 87% | 69% | 20% |
| Worcestershire | 686 | 81% | 84% | 67% | 22% |
| City of Edinburgh | 655 | 81% | 85% | 72% | 21% |
| County Durham | 650 | 82% | 80% | 65% | 15% |
| Wiltshire | 607 | 86% | 84% | 64% | 21% |
| East Sussex | 602 | 81% | 83% | 67% | 23% |
| City of Bristol | 577 | 77% | 87% | 70% | 21% |
| Fife | 570 | 81% | 85% | 66% | 18% |
| Buckinghamshire | 568 | 84% | 85% | 67% | 20% |
| North Lanarkshire | 515 | 72% | 78% | 66% | 20% |
| Dorset | 503 | 87% | 87% | 70% | 26% |
| West Northamptonshire | 493 | 82% | 82% | 69% | 24% |
| City of Leicester | 488 | 64% | 85% | 78% | 26% |
| Bournemouth, Christchurch and Poole | 473 | 84% | 84% | 69% | 21% |
| Cheshire East | 451 | 87% | 88% | 72% | 20% |
| City of Nottingham | 443 | 79% | 82% | 73% | 20% |
| Cardiff | 440 | 79% | 85% | 72% | 18% |
| South Lanarkshire | 439 | 77% | 83% | 71% | 18% |
| North Northamptonshire | 435 | 80% | 83% | 69% | 24% |
| East Riding of Yorkshire | 434 | 82% | 80% | 67% | 16% |
| Northumberland | 431 | 83% | 86% | 68% | 23% |
| Highland | 409 | 82% | 85% | 72% | 24% |
| Shropshire | 402 | 82% | 85% | 68% | 23% |
| Kingston upon Hull | 383 | 77% | 78% | 68% | 18% |
| Cheshire West and Chester | 379 | 85% | 87% | 74% | 21% |
| Brighton and Hove | 361 | 75% | 89% | 74% | 21% |
| Stoke-on-Trent | 357 | 80% | 86% | 72% | 18% |
| Aberdeenshire | 355 | 83% | 86% | 70% | 23% |
| Swansea | 350 | 85% | 83% | 65% | 18% |
| Aberdeen City | 343 | 83% | 83% | 65% | 20% |
| Rhondda Cynon Taf | 332 | 83% | 77% | 55% | 11% |
| City of Milton Keynes | 319 | 82% | 85% | 70% | 22% |
| Plymouth | 317 | 82% | 80% | 65% | 17% |
| Central Bedfordshire | 307 | 83% | 80% | 66% | 18% |
| City of Peterborough | 301 | 70% | 83% | 70% | 27% |
| Medway | 285 | 83% | 82% | 64% | 14% |
| Portsmouth | 284 | 82% | 86% | 66% | 19% |
| West Lothian | 284 | 71% | 78% | 68% | 17% |
| South Gloucestershire | 282 | 85% | 83% | 66% | 20% |
| Carmarthenshire | 274 | 82% | 85% | 64% | 19% |
| Herefordshire | 258 | 77% | 86% | 67% | 23% |
| Luton | 254 | 64% | 87% | 76% | 24% |
| Dumfries and Galloway | 251 | 80% | 86% | 73% | 22% |
| Southend-on-Sea | 244 | 81% | 84% | 64% | 21% |
| Swindon | 244 | 76% | 81% | 62% | 17% |
| Renfrewshire | 242 | 75% | 81% | 64% | 15% |
| York | 242 | 87% | 88% | 76% | 21% |
| Dundee City | 241 | 86% | 83% | 62% | 19% |
| Falkirk | 241 | 79% | 78% | 57% | 15% |
| North Lincolnshire | 238 | 75% | 82% | 69% | 13% |
| North Somerset | 234 | 83% | 84% | 71% | 23% |
| Perth and Kinross | 229 | 87% | 91% | 72% | 28% |
| Telford and Wrekin | 226 | 79% | 85% | 62% | 17% |
| Stockton-on-Tees | 225 | 77% | 80% | 64% | 15% |
| Blackpool | 222 | 77% | 85% | 68% | 14% |
| North East Lincolnshire | 221 | 77% | 83% | 66% | 14% |
| Warrington | 221 | 87% | 86% | 73% | 17% |
| Bedford | 219 | 76% | 84% | 72% | 24% |
| Caerphilly | 216 | 84% | 79% | 58% | 12% |
| North Ayrshire | 215 | 84% | 82% | 66% | 15% |
| Isle of Wight | 212 | 90% | 87% | 61% | 24% |
| Bridgend | 211 | 85% | 80% | 54% | 13% |
| Reading | 211 | 80% | 83% | 65% | 21% |
| Gwynedd | 208 | 80% | 87% | 68% | 22% |
| Bath and North East Somerset | 206 | 85% | 83% | 64% | 20% |
| Pembrokeshire | 204 | 77% | 87% | 69% | 21% |
| South Ayrshire | 202 | 82% | 81% | 66% | 18% |
| Neath Port Talbot | 199 | 82% | 78% | 55% | 15% |
| Powys | 199 | 78% | 88% | 72% | 24% |
| Blackburn with Darwen | 193 | 71% | 88% | 74% | 18% |
| Newport | 191 | 80% | 79% | 63% | 16% |
| East Ayrshire | 190 | 81% | 77% | 66% | 12% |
| Flintshire | 190 | 90% | 83% | 63% | 14% |
| Windsor and Maidenhead | 188 | 80% | 84% | 69% | 22% |
| Scottish Borders | 184 | 82% | 85% | 70% | 24% |
| Middlesbrough | 180 | 66% | 86% | 73% | 17% |
| Torbay | 180 | 86% | 89% | 68% | 20% |
| Redcar and Cleveland | 179 | 85% | 85% | 67% | 15% |
| West Berkshire | 177 | 89% | 86% | 71% | 27% |
| Stirling | 176 | 82% | 85% | 65% | 18% |
| Argyll and Bute | 175 | 74% | 77% | 67% | 21% |
| Wrexham | 171 | 81% | 81% | 64% | 16% |
| Thurrock | 170 | 78% | 78% | 64% | 13% |
| Denbighshire | 162 | 81% | 83% | 67% | 10% |
| Conwy | 158 | 81% | 83% | 71% | 22% |
| Slough | 156 | 80% | 84% | 59% | 16% |
| West Dunbartonshire | 151 | 77% | 75% | 61% | 10% |
| Darlington | 150 | 82% | 83% | 67% | 17% |
| Moray | 145 | 83% | 79% | 69% | 18% |
| Angus | 144 | 88% | 83% | 68% | 22% |
| Vale of Glamorgan | 141 | 88% | 86% | 59% | 14% |
| Wokingham | 139 | 89% | 78% | 65% | 22% |
| Halton | 136 | 82% | 79% | 69% | 15% |
| East Lothian | 135 | 84% | 84% | 74% | 24% |
| Hartlepool | 131 | 78% | 81% | 66% | 17% |
| Ceredigion | 123 | 85% | 89% | 66% | 25% |
| Monmouthshire | 122 | 85% | 93% | 70% | 22% |
| Inverclyde | 116 | 70% | 72% | 65% | 22% |
| Torfaen | 110 | 79% | 78% | 60% | 13% |
| East Dunbartonshire | 108 | 81% | 79% | 72% | 23% |
| City of London | 106 | 88% | 79% | 70% | 19% |
| Isle of Anglesey | 106 | 81% | 82% | 65% | 13% |
| Blaenau Gwent | 102 | 79% | 78% | 56% | 13% |
| Bracknell Forest | 95 | 87% | 91% | 68% | 25% |
| East Renfrewshire | 94 | 77% | 83% | 74% | 24% |
| Midlothian | 92 | 74% | 80% | 68% | 21% |
| Merthyr Tydfil | 91 | 81% | 78% | 58% | 9% |
| Clackmannanshire | 83 | 78% | 86% | 72% | 18% |
| Rutland | 65 | 83% | 80% | 60% | 23% |
| Na h-Eileanan Siar | 49 | 63% | 86% | 82% | 35% |
| Shetland Islands | 43 | 72% | 91% | 65% | 40% |
| Orkney Islands | 42 | 62% | 88% | 71% | 57% |
| Isles of Scilly | 6 | 100% | 100% | 67% | 33% |
Bron: Overture Places, release augustus 2026. Plekken die Overture als gesloten vermeldt, worden niet meegeteld.
Krijg de lijst, niet alleen het getal
VEII vindt supermarkten in het Verenigd Koninkrijk op dezelfde kaart, leest hun websites om de mensen erachter te vinden, controleert de adressen die het vindt en houdt de markt in de gaten, zodat je weet wat er verandert. Gratis om te beginnen.
Vind ze met VEIIAlle markten
IT- en softwarebedrijvenCafés en barsRestaurantsKappersSchoonheidssalonsIJzerwarenwinkelsKliniekenAutogaragesHotelsBouwbedrijvenTimmerbedrijvenMakelaarsPubsElektronicawinkelsKledingwinkelsScholenPensionsSportscholenFastfoodrestaurantsMeubelwinkelsSportcentraLogistieke bedrijvenBureausProductiebedrijven