Sportscholen in het Verenigd Koninkrijk
De open kaart bevat 35.064 geopende plekken in de categorie sportscholen in 135 graafschappen van het Verenigd Koninkrijk (Overture, augustus 2026). 29.827 publiceren een website en 30.120 een telefoonnummer. Bereikbaar betekent dat een plek minstens één manier van contact heeft gepubliceerd. De tellingen gelden per branche; een plek met twee branches telt in beide mee.
Sportscholen, graafschap voor graafschap
| Waar | Op de kaart | Website | Telefoon | Social-mediapagina | |
|---|---|---|---|---|---|
| Hampshire | 1.316 | 89% | 87% | 84% | 63% |
| Essex | 1.283 | 87% | 87% | 86% | 65% |
| Kent | 1.266 | 88% | 88% | 85% | 65% |
| Surrey | 1.234 | 90% | 89% | 82% | 62% |
| Hertfordshire | 1.178 | 89% | 88% | 83% | 62% |
| Lancashire | 944 | 82% | 85% | 89% | 62% |
| West Sussex | 837 | 89% | 88% | 87% | 68% |
| Derbyshire | 713 | 81% | 84% | 88% | 62% |
| Devon | 688 | 86% | 87% | 85% | 62% |
| Oxfordshire | 653 | 88% | 83% | 83% | 61% |
| Staffordshire | 637 | 83% | 85% | 87% | 62% |
| Gloucestershire | 614 | 88% | 88% | 86% | 65% |
| Cambridgeshire | 600 | 90% | 84% | 88% | 64% |
| Glasgow City | 585 | 82% | 82% | 89% | 65% |
| Leicestershire | 567 | 85% | 88% | 87% | 66% |
| Norfolk | 566 | 86% | 86% | 90% | 65% |
| Nottinghamshire | 561 | 83% | 89% | 86% | 60% |
| Suffolk | 555 | 86% | 86% | 91% | 63% |
| City of Edinburgh | 550 | 89% | 87% | 83% | 58% |
| Lincolnshire | 550 | 82% | 84% | 89% | 63% |
| North Yorkshire | 532 | 85% | 82% | 89% | 67% |
| Cornwall | 529 | 88% | 89% | 91% | 72% |
| Buckinghamshire | 517 | 89% | 89% | 80% | 63% |
| Worcestershire | 495 | 85% | 89% | 87% | 63% |
| Warwickshire | 491 | 87% | 89% | 84% | 59% |
| City of Bristol | 461 | 88% | 86% | 83% | 63% |
| East Sussex | 460 | 87% | 85% | 87% | 70% |
| Somerset | 457 | 83% | 83% | 88% | 65% |
| Wiltshire | 449 | 87% | 84% | 85% | 64% |
| Brighton and Hove | 411 | 89% | 88% | 82% | 66% |
| Bournemouth, Christchurch and Poole | 390 | 88% | 89% | 86% | 68% |
| Cheshire East | 382 | 88% | 88% | 87% | 69% |
| West Northamptonshire | 351 | 86% | 86% | 84% | 64% |
| County Durham | 344 | 73% | 82% | 95% | 59% |
| Dorset | 304 | 85% | 89% | 85% | 66% |
| Cardiff | 302 | 89% | 86% | 79% | 58% |
| Cheshire West and Chester | 285 | 81% | 86% | 88% | 61% |
| City of Milton Keynes | 285 | 90% | 89% | 85% | 62% |
| Fife | 264 | 80% | 77% | 91% | 55% |
| Shropshire | 252 | 83% | 82% | 90% | 64% |
| City of London | 244 | 94% | 91% | 78% | 49% |
| East Riding of Yorkshire | 233 | 83% | 83% | 90% | 65% |
| Central Bedfordshire | 231 | 86% | 84% | 87% | 65% |
| North Lanarkshire | 227 | 72% | 82% | 91% | 52% |
| South Lanarkshire | 226 | 88% | 85% | 89% | 65% |
| Northumberland | 222 | 82% | 87% | 92% | 68% |
| City of Nottingham | 219 | 85% | 86% | 85% | 56% |
| North Northamptonshire | 219 | 82% | 86% | 89% | 65% |
| Warrington | 219 | 81% | 85% | 89% | 59% |
| South Gloucestershire | 217 | 87% | 89% | 89% | 66% |
| Bath and North East Somerset | 216 | 92% | 87% | 84% | 64% |
| City of Leicester | 200 | 81% | 90% | 87% | 60% |
| Plymouth | 198 | 78% | 87% | 86% | 63% |
| North Somerset | 194 | 88% | 84% | 87% | 63% |
| Windsor and Maidenhead | 190 | 91% | 86% | 79% | 61% |
| Aberdeen City | 184 | 83% | 77% | 85% | 62% |
| Swansea | 184 | 77% | 83% | 87% | 58% |
| Highland | 179 | 82% | 78% | 93% | 65% |
| York | 179 | 89% | 87% | 89% | 60% |
| Aberdeenshire | 176 | 76% | 85% | 89% | 65% |
| Swindon | 175 | 88% | 91% | 83% | 60% |
| Stoke-on-Trent | 173 | 78% | 82% | 83% | 58% |
| Portsmouth | 169 | 82% | 85% | 86% | 58% |
| Southend-on-Sea | 164 | 85% | 89% | 91% | 70% |
| Wokingham | 163 | 92% | 94% | 85% | 73% |
| Medway | 161 | 84% | 88% | 83% | 60% |
| Bedford | 156 | 88% | 87% | 87% | 67% |
| City of Peterborough | 156 | 85% | 84% | 81% | 54% |
| West Berkshire | 151 | 89% | 92% | 86% | 65% |
| Rhondda Cynon Taf | 150 | 77% | 75% | 89% | 55% |
| Kingston upon Hull | 148 | 80% | 86% | 90% | 56% |
| West Lothian | 141 | 79% | 85% | 90% | 63% |
| Renfrewshire | 136 | 74% | 79% | 88% | 62% |
| Herefordshire | 135 | 87% | 87% | 90% | 73% |
| Perth and Kinross | 133 | 89% | 86% | 92% | 66% |
| Telford and Wrekin | 128 | 83% | 82% | 86% | 59% |
| Flintshire | 127 | 81% | 85% | 93% | 55% |
| North Lincolnshire | 127 | 81% | 89% | 86% | 64% |
| Reading | 127 | 87% | 87% | 82% | 58% |
| Stockton-on-Tees | 125 | 83% | 88% | 88% | 63% |
| Bracknell Forest | 122 | 91% | 90% | 80% | 57% |
| Carmarthenshire | 114 | 76% | 84% | 92% | 61% |
| Gwynedd | 111 | 78% | 87% | 94% | 57% |
| Torbay | 109 | 82% | 86% | 90% | 66% |
| Dundee City | 106 | 86% | 82% | 88% | 63% |
| Blackburn with Darwen | 103 | 74% | 88% | 91% | 50% |
| Stirling | 103 | 87% | 75% | 91% | 69% |
| Dumfries and Galloway | 101 | 68% | 80% | 95% | 62% |
| South Ayrshire | 101 | 72% | 83% | 89% | 64% |
| Newport | 98 | 84% | 88% | 81% | 55% |
| Pembrokeshire | 98 | 87% | 81% | 90% | 61% |
| Blackpool | 95 | 77% | 86% | 87% | 57% |
| Conwy | 94 | 81% | 88% | 93% | 56% |
| Bridgend | 93 | 74% | 86% | 86% | 56% |
| Caerphilly | 92 | 71% | 83% | 87% | 43% |
| Luton | 91 | 87% | 84% | 91% | 58% |
| Redcar and Cleveland | 91 | 73% | 78% | 90% | 53% |
| East Ayrshire | 90 | 81% | 83% | 89% | 62% |
| Falkirk | 90 | 81% | 81% | 91% | 70% |
| Darlington | 89 | 90% | 91% | 85% | 64% |
| North East Lincolnshire | 89 | 71% | 81% | 93% | 60% |
| Thurrock | 89 | 83% | 83% | 89% | 60% |
| East Lothian | 88 | 86% | 85% | 91% | 63% |
| East Dunbartonshire | 87 | 79% | 83% | 86% | 56% |
| Vale of Glamorgan | 87 | 72% | 84% | 84% | 53% |
| Middlesbrough | 86 | 79% | 86% | 90% | 55% |
| Scottish Borders | 86 | 83% | 88% | 92% | 67% |
| Halton | 84 | 80% | 82% | 94% | 65% |
| Neath Port Talbot | 83 | 81% | 77% | 87% | 52% |
| North Ayrshire | 81 | 78% | 79% | 90% | 52% |
| Powys | 80 | 89% | 75% | 85% | 54% |
| Wrexham | 80 | 80% | 83% | 85% | 60% |
| Isle of Wight | 78 | 85% | 92% | 91% | 72% |
| Angus | 77 | 71% | 71% | 95% | 75% |
| Slough | 73 | 84% | 86% | 85% | 49% |
| Denbighshire | 71 | 68% | 86% | 97% | 73% |
| Moray | 67 | 79% | 84% | 91% | 67% |
| Midlothian | 66 | 82% | 77% | 89% | 64% |
| Hartlepool | 63 | 79% | 84% | 90% | 59% |
| Monmouthshire | 63 | 92% | 92% | 89% | 71% |
| West Dunbartonshire | 59 | 68% | 81% | 92% | 63% |
| Argyll and Bute | 58 | 83% | 83% | 95% | 64% |
| Torfaen | 56 | 82% | 88% | 84% | 50% |
| Inverclyde | 51 | 63% | 78% | 94% | 65% |
| Isle of Anglesey | 46 | 83% | 85% | 98% | 54% |
| Ceredigion | 41 | 93% | 90% | 93% | 54% |
| East Renfrewshire | 40 | 83% | 90% | 93% | 68% |
| Rutland | 39 | 90% | 85% | 90% | 67% |
| Blaenau Gwent | 38 | 63% | 76% | 79% | 50% |
| Clackmannanshire | 36 | 81% | 83% | 89% | 61% |
| Merthyr Tydfil | 28 | 82% | 86% | 86% | 43% |
| Na h-Eileanan Siar | 16 | 75% | 81% | 94% | 56% |
| Orkney Islands | 13 | 62% | 92% | 100% | 62% |
| Shetland Islands | 12 | 58% | 83% | 100% | 75% |
| Isles of Scilly | 2 | 100% | 100% | 100% | 100% |
Bron: Overture Places, release augustus 2026. Plekken die Overture als gesloten vermeldt, worden niet meegeteld.
Krijg de lijst, niet alleen het getal
VEII vindt sportscholen in het Verenigd Koninkrijk op dezelfde kaart, leest hun websites om de mensen erachter te vinden, controleert de adressen die het vindt en houdt de markt in de gaten, zodat je weet wat er verandert. Gratis om te beginnen.
Vind ze met VEIIAlle markten
IT- en softwarebedrijvenCafés en barsRestaurantsKappersSchoonheidssalonsIJzerwarenwinkelsKliniekenAutogaragesHotelsSupermarktenBouwbedrijvenTimmerbedrijvenMakelaarsPubsElektronicawinkelsKledingwinkelsScholenPensionsFastfoodrestaurantsMeubelwinkelsSportcentraLogistieke bedrijvenBureausProductiebedrijven