Centra sportowe we Włoszech
Otwarta mapa zawiera 23 273 otwartych miejsc w kategorii centra sportowe na obszarze: Włochy, w podziale na 109 prowincji (Overture, sierpień 2026). Stronę internetową podaje 12 834, a numer telefonu 19 014. Dostępne oznacza, że miejsce opublikowało co najmniej jeden sposób kontaktu. Liczby podajemy według branży; miejsce z dwiema branżami liczy się w obu.
Centra sportowe — prowincja po prowincja
| Gdzie | Na mapie | Strona internetowa | Telefon | Profil społecznościowy | |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma | 1664 | 62% | 88% | 100% | 66% |
| Milano | 1017 | 72% | 80% | 100% | 63% |
| Napoli | 823 | 44% | 87% | 100% | 55% |
| Torino | 809 | 68% | 84% | 100% | 68% |
| Brescia | 479 | 65% | 79% | 100% | 60% |
| Bologna | 473 | 65% | 82% | 100% | 63% |
| Firenze | 418 | 66% | 83% | 100% | 63% |
| Salerno | 400 | 43% | 83% | 100% | 49% |
| Verona | 389 | 63% | 77% | 100% | 62% |
| Bari | 381 | 44% | 85% | 100% | 62% |
| Bergamo | 361 | 62% | 77% | 100% | 60% |
| Padova | 361 | 63% | 75% | 100% | 62% |
| Palermo | 353 | 50% | 85% | 100% | 54% |
| Treviso | 352 | 60% | 82% | 100% | 63% |
| Genova | 351 | 65% | 85% | 100% | 64% |
| Vicenza | 347 | 61% | 76% | 100% | 62% |
| Modena | 343 | 60% | 84% | 100% | 62% |
| Catania | 340 | 45% | 85% | 100% | 53% |
| Venezia | 335 | 56% | 81% | 100% | 59% |
| Varese | 325 | 59% | 77% | 100% | 58% |
| Trento | 306 | 74% | 81% | 100% | 64% |
| Monza e della Brianza | 298 | 66% | 78% | 100% | 56% |
| Perugia | 296 | 50% | 80% | 100% | 59% |
| Rimini | 289 | 64% | 88% | 100% | 63% |
| Cagliari | 288 | 47% | 76% | 100% | 56% |
| Bolzano | 287 | 74% | 75% | 100% | 64% |
| Latina | 273 | 41% | 85% | 100% | 57% |
| Lecce | 268 | 40% | 84% | 100% | 54% |
| Ancona | 259 | 56% | 83% | 100% | 59% |
| Caserta | 257 | 37% | 81% | 100% | 51% |
| Cuneo | 250 | 58% | 82% | 100% | 61% |
| Udine | 248 | 59% | 71% | 100% | 60% |
| Cosenza | 246 | 33% | 85% | 100% | 45% |
| Lucca | 245 | 56% | 86% | 100% | 58% |
| Messina | 234 | 44% | 78% | 100% | 54% |
| Ravenna | 233 | 60% | 85% | 100% | 62% |
| Pesaro e Urbino | 231 | 51% | 83% | 100% | 57% |
| Savona | 227 | 56% | 85% | 100% | 52% |
| Forlì-Cesena | 216 | 58% | 87% | 100% | 67% |
| Pisa | 216 | 54% | 81% | 100% | 63% |
| Pavia | 215 | 61% | 84% | 100% | 62% |
| Reggio nell'Emilia | 212 | 61% | 76% | 100% | 58% |
| Como | 200 | 74% | 82% | 100% | 64% |
| Foggia | 192 | 36% | 80% | 100% | 45% |
| Ferrara | 191 | 52% | 76% | 100% | 54% |
| Parma | 183 | 66% | 85% | 99% | 61% |
| Alessandria | 182 | 50% | 84% | 100% | 58% |
| Taranto | 181 | 36% | 83% | 100% | 58% |
| Livorno | 176 | 54% | 78% | 100% | 55% |
| Reggio Calabria | 171 | 35% | 82% | 100% | 47% |
| Chieti | 167 | 51% | 83% | 100% | 54% |
| Pescara | 167 | 45% | 87% | 100% | 57% |
| Grosseto | 162 | 53% | 82% | 100% | 56% |
| Frosinone | 160 | 42% | 81% | 100% | 55% |
| Viterbo | 157 | 41% | 81% | 100% | 52% |
| Mantova | 155 | 54% | 79% | 100% | 52% |
| Macerata | 153 | 46% | 80% | 100% | 56% |
| Arezzo | 150 | 55% | 81% | 100% | 60% |
| Brindisi | 148 | 47% | 84% | 100% | 56% |
| Novara | 147 | 62% | 81% | 100% | 61% |
| Teramo | 147 | 42% | 82% | 100% | 53% |
| Trapani | 139 | 42% | 82% | 100% | 51% |
| Sassari | 138 | 49% | 84% | 100% | 64% |
| Pistoia | 137 | 54% | 82% | 100% | 54% |
| Catanzaro | 132 | 44% | 87% | 100% | 58% |
| Pordenone | 126 | 56% | 75% | 100% | 60% |
| Siracusa | 126 | 28% | 80% | 100% | 45% |
| Barletta-Andria-Trani | 122 | 39% | 86% | 100% | 60% |
| Potenza | 122 | 44% | 72% | 100% | 48% |
| Imperia | 118 | 47% | 83% | 100% | 50% |
| Cremona | 116 | 56% | 75% | 100% | 61% |
| Ascoli Piceno | 114 | 46% | 82% | 100% | 47% |
| L'Aquila | 114 | 46% | 78% | 100% | 54% |
| Avellino | 112 | 35% | 71% | 100% | 47% |
| Belluno | 111 | 62% | 75% | 100% | 60% |
| Siena | 111 | 55% | 83% | 100% | 60% |
| Trieste | 110 | 76% | 80% | 100% | 67% |
| Piacenza | 107 | 50% | 86% | 100% | 56% |
| Ragusa | 105 | 39% | 81% | 100% | 54% |
| Agrigento | 103 | 43% | 78% | 100% | 51% |
| Massa-Carrara | 101 | 39% | 80% | 100% | 53% |
| Prato | 101 | 62% | 83% | 100% | 56% |
| La Spezia | 96 | 50% | 80% | 100% | 60% |
| Lecco | 96 | 63% | 73% | 99% | 54% |
| Benevento | 94 | 44% | 83% | 100% | 48% |
| Terni | 92 | 48% | 80% | 100% | 62% |
| Fermo | 83 | 42% | 78% | 100% | 48% |
| Sondrio | 83 | 64% | 80% | 100% | 64% |
| Gallura Nord-Est Sardegna | 82 | 49% | 85% | 100% | 60% |
| Verbano-Cusio-Ossola | 80 | 70% | 79% | 99% | 68% |
| Rovigo | 79 | 47% | 76% | 100% | 49% |
| Vercelli | 73 | 53% | 77% | 100% | 58% |
| Gorizia | 71 | 58% | 75% | 100% | 58% |
| Campobasso | 67 | 49% | 78% | 100% | 60% |
| Biella | 66 | 62% | 88% | 100% | 64% |
| Matera | 66 | 59% | 79% | 100% | 56% |
| Rieti | 65 | 35% | 72% | 100% | 49% |
| Lodi | 62 | 50% | 68% | 100% | 56% |
| Caltanissetta | 61 | 33% | 77% | 100% | 44% |
| Asti | 56 | 66% | 89% | 100% | 63% |
| Oristano | 52 | 37% | 83% | 100% | 60% |
| Sulcis Iglesiente | 52 | 27% | 60% | 100% | 44% |
| Vibo Valentia | 45 | 33% | 76% | 100% | 51% |
| Crotone | 43 | 37% | 72% | 100% | 42% |
| Nuoro | 38 | 42% | 79% | 100% | 66% |
| Enna | 35 | 29% | 80% | 100% | 63% |
| Isernia | 25 | 36% | 84% | 100% | 36% |
| Medio Campidano | 23 | 17% | 78% | 100% | 39% |
| Ogliastra | 19 | 37% | 74% | 100% | 42% |
Źródło: Overture Places, wersja sierpień 2026. Miejsca, które Overture oznacza jako zamknięte, nie są liczone.
Weź listę, nie tylko liczbę
VEII znajduje na tej samej mapie: centra sportowe — Włochy. Czyta ich strony, by dotrzeć do ludzi, weryfikuje znalezione adresy i obserwuje rynek, żeby dać ci znać, co się zmienia. Na start za darmo.
Znajdź je z VEIIWszystkie rynki
RestauracjeKawiarnie i baryHoteleFryzjerzySalony kosmetyczneFirmy IT i oprogramowaniaSklepy odzieżowePensjonatySupermarketyKlinikiPizzerieBiura nieruchomościSklepy żelazneWarsztaty samochodoweApartamenty wakacyjneCukiernieSklepy mebloweSzkołyFirmy budowlaneSklepy z elektronikąSiłownieZakłady produkcyjneStolarzePiekarnie